Як доглядати за головними уборами?

Полезные советы

30.05.19 16:18

Головний убір - це один з тих аксесуарів, який захищає нас від несприятливих кліматичних умов і є невід'ємною естетичної частиною образу. Головний убір - будь то хустка або шапка, має безпосередній контакт з нашими волоссям і шкірою, захищаючи нас від холоду або сонця, тому правильний догляд і своєчасна чистка сприятимуть вчасному виведенню плям і продовженню служби виробу.

Для всіх головних уборів рекомендується хімчистка. Але при хімчистці виробів зі штучного і натурального хутра або фетру потрібна особлива обережність і професіоналізм.

Вироби з натуральної та штучної шкіри можна протирати вологою ганчіркою і покривати спеціальним засобом.

Відбілюванню головні убори не підлягають.

Для збереження форми головних уборів рекомендується використовувати картонні вкладиші або наповнювач з паперу.

Головні убори з бавовни і простих тканин можна прати в машинці на делікатному режимі.

Зберігати об'ємні головні убори варто в спеціальній коробці, що б вони не втратили форму.

Головні убори з вовни і натурального хутра рекомендується обробляти проти мольними препаратами, зберігати в коробці в сухому і темному місці, періодично провітрюючи.

Головні убори з натуральної та штучної шкіри, штучного хутра необхідно зберігати в сухому місці на відстані не менше 5 метрів від опалювальних приладів, захищаючи їх від сонячних променів.

Головні убори з пластиковими вставками, наприклад, кепка, в пральній мишинці заборонено прати - вони можуть її пошкодити. Для них може бути застосовано ручне прання або суха хімчистка.