10 порад з догляду за натуральною шубою

Уход за шубой

27.09.19 10:55

Щоб Ваша шуба прослужила Вам якомога довше, необхідно навчитися правильно за нею доглядати. Ми розповімо про те, як зберігати, доглядати і носити хутряну шубу:

1. Натуральне хутро можна надягати в мокру дощову погоду. Ні в якому разі не можна сушити шубу поблизу радіатора або ж кондиціонера. Сушіть виріб при кімнатній температурі, на вішалці, але не в шафі.

2. Після того, як Ви висушили шубу, її треба розчесати. Спочатку розчешіть хутро уздовж ворсу, а потім - проти. Використовуйте для цього спеціальний металевий гребінець. Не застосовуйте власний гребінець або щітку.

3. Не носіть важких сумок на плечі. Це призводить до утворення залисин.

4. Не обприскуйте шубу парфумами і дезодорантами - це шкодить хутру і підкладці.

5. Шубу можна не можна залишати під прямими сонячними лучами, так як під їх впливом хутро приймає жовтуватий відтінок.

6. Шубу можна вішати тільки на широкі плечі, щоб вона не м'ялася і не деформувалася.

7. Прибираючи шубу на літній період, покрийте її легким шматком тканини темного кольору або упакуйте в спеціальний мішок для зберігання шуб. Не використовуйте для цього пластикові пакети, вони не пропускають повітря, що шкодить хутру і шкірі.

8. Якщо хутро потьмяніло, стало не гладким і жирним на дотик, шуба обвисла і втратила колишню привабливість - це значить, що шубу пора здавати в хімчистку. Під напором повітря ворсинки утворюють форму "кратера". Якщо кратер швидко зникає - шуба чиста, якщо ні - потрібно чистка.

9. Якщо у Вас світла шуба, то Ви можете зіткнутися з пожовтінням хутра. Найчастіше це відбувається через неправильне зберігання. Помістивши шубу на період «канікул» у синій полотняний мішок або ж в синій папір пожовтіння можна уникнути. Ви можете купити такі в спеціалізованих салонах хутряних виробів і інтернет-магазинах.

10. Якщо у Вас відірвалася гудзик на шубі, Ви можеш пришити його самостійно. Використовуйте бавовняну нитку № 60 - 80. Між хутром і ґудзиком підкладіть невеликий шматочок натуральної шкіри або замші, тим самим фіксуючи гудзик. Між шматочком шкіри і ґудзиком потрібно залишити, так звану, «ніжку» довжиною 2-3 мм, щоб гудзик міг вільно проходити в петлю.

У сітауціі коли Ваша шуба забруднилася та втратила привабливість не відкладайте догляд за виробом на потім - це може зіграти поганий жарт. А якщо немає часу цим займатися, краще віддайте шубу в хімчистку - це набагато дешевше, ніж купити нову!