Послуги індивідуальної чистки одягу

Услуги

29.12.18 10:59

У Італійській Хімчистці присутня послуга «Преміум». Ми спеціально створили цю послугу для догляду за дорогими і унікальними речами від провідних брендів та дизайнерів. Дуже часто люди переживають за те, що їх одяг буде проходити процес чистки разом з іншими речами - при «Преміум» чищенні одяг проходить індивідуальний цикл. Не рідко, фірмовий одяг виготовлено ​​з натуральних матеріалів і їх комбінацій потребує делікатного і індивідуального догляду та чищення. З послугою «Преміум» ми гарантуємо персональне та дбайливе чищення Вашого одягу.
Технолог вручну обробляє виріб, виключаючи при цьому механічну дія на нього, що дозволяє зберегти первинний вигляд одягу і максимально якісно вивести всі плями. Послуга "Преміум" - це індивідуальна чистка, з максимальною часткою ручної праці і використанням найпрофесійніших хімічних засобів для чищення.
Італійська Хімчистка надає послуги індивідуальної хімчистки всього одягу і взуття - якщо ви хочете отримати максимальний результат і бути впевненим в 100% збереженні вашого виробу - вибирайте послугу «Преміум», і ми вам гарантуємо результат!
Чистий одяг і гарний настрій!