В чому різниця між хімчисткою та пральнею?

Услуги

25.09.19 11:38

Хімічна чистка та прання - це повсякденні слова, які відомі всім. Але скільки з нас дійсно знає різницю між ними?

В основному, як хімічне чищення, так і прання, переслідують одну мету - виведення плям. Однак є кілька ключових факторів, які розрізняють ці два процеси. Ми перерахуємо ці пункти нижче, щоб ви могли вибирати між хімчисткою і пранням в наступний раз.

Під час хімічного чищення одягу або аксесуарів для полоскання одягу використовується хімічний розчинник. Це називається «сухим» чищенням, так як вода не використовується в процесі. При пранні ж вода використовується як розчинник для порошку.

Для видалення плям і жиру з одягу при сухому чищенні одягу використовують хімікат, званий перхлоретілен. Методи прання ж використовують мило, порошок та інші миючі засоби для виведення плям.

При сухому чищенні, речі які оброблені хімзасобами завантажуються в барабан машини хімчистки. У барабані вони перемішуються, і за допомогою відповідних розчинників перхлоретілен видаляється. У пральні одяг завантажують в пральну машину, в якій бруд і плями видаляють за допомогою води і порошку.

У хімчистці речі сушаться прямо в барабані машини. У пральні речі віджимаються - що б видалити надлишки води, потім їх підвішують для висихання або завантажують в машину для сушки.

Пральні спеціалізуються на послугах автоматизованого прання, сушки та прасування. В пральню звертаються, щоб повернути білизну, первозданний вигляд або відіпрати від забруднень середнього ступеня.

Працівники хімчисток - це технологи, і вони знають особливості кожного матеріалу, тому з легкістю застосують потрібний засіб, який ефективно впорається з забрудненням.